Costa Brava Apt 4 Calle Loiza Apt San Juan
Costa Brava Apt 4 Calle Loiza Apt San Juan oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi. Pierwszorzędna lokalizacja w pobliżu muzeum. Apartament jest usytuowany w mniej niż 1 km od stacji metra Sagrado Corazon.
Położony w dzielnicy Santurce, ten apartament oferuje szybki dostęp do lotnisa Luis Munoz Marin International, w ciągu 10 min jadąc samochodem. W odległości krótkiego spaceru od obiektu noclegowego można również odwiedzić parki.
Costa Brava Apt 4 Calle Loiza Apt San Juan zapewnia pełnowymiarową kuchnię ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do przygotowywania posiłków. Goście mają do dyspozycji jacuzzi. Przyjemnym miejscem na wypoczynek w apartamencie jest taras.
- Lokalne atrakcje
- Former San Juan Navy base4,9 km
- Barbosa Park550 m
- Munoz Rivera Park4,3 km
- San Jerónimo del Boquerón Fort3,6 km
- Port lotniczy Fernando Luis Ribas Dominicci4,5 km
- Central Park2,8 km
- Centro Europa1,6 km
- Contemporary Art Museum2,2 km
- Ocean Park Beach650 m
- El Teatro1,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Fernando Luis Ribas Dominicci7 km
- Stacje kolejowe
- Sagrado Corazon Station1,6 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Costa Brava Apt 4 Calle Loiza Apt San Juan?
Na miejscu Goście Costa Brava Apt 4 Calle Loiza Apt San Juan mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi. - ❓
Czy Costa Brava Apt 4 Calle Loiza Apt San Juan obejmuje kuchnię?
Tak, Costa Brava Apt 4 Calle Loiza Apt San Juan oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy Costa Brava Apt 4 Calle Loiza Apt San Juan znajduje się w odległości spaceru od dworca kolejowego?
Costa Brava Apt 4 Calle Loiza Apt San Juan oddalony jest o 20 min spacerem od Sagrado Corazon.